Skip to content

Jak działamy?

1. Analiza potencjału produktów

Prześlij nam produkty, które chcesz sprzedawać zagranicą. Przeanalizujemy ich potencjał oraz konkurencyjność. Ustalimy najważniejsze kwestie dotyczące m.in.: cen końcowych, sposobu realizacji zamówień, wysyłki kurierskiej oraz marży dla Shumee.

2. Publikacja oferty
i zarządzanie sprzedażą

Zintegrujemy Twoją ofertę z naszym systemem backendowym, aby w pełni automatyczny i online’owy sposób zarządzać cenami, stanami magazynowymi oraz informować Cię o każdej transakcji. Przetłumaczymy i wystawimy Twoje produkty na platformach e-commerce na 17 rynkach europejskich.

3. Zarządzanie zamówieniami
i obsługa Klientów

Po każdej transakcji złożymy u Ciebie zamówienie. Zapakuj produkt i przygotuj do odbioru przez kuriera. My zajmiemy się wielojęzyczną obsługą klientów, ewentualnych zwrotów i reklamacji. 

4. Obsługa logistyczna

Po sprzedaży, Kurier odbierze produkt wprost z Twojego magazynu i dostarczy do Klienta końcowego. Otrzymasz notyfikację z potwierdzeniem odbioru przesyłki i wgląd do procesu dostawy.

UWAGA: Jeżeli nie masz doświadczenia w wysyłce paczek lub nie chcesz się tym zajmować, oferujemy współpracę w modelu komisowym.  Twoje produkty trafią do naszego magazynu, a my całościowo zajmiemy się sprzedażą, obsługą Klientów i logistyką magazynową.

17 rynków z jednego miejsca:

Dzięki Shumee cross-border szybko i bez kosztów rozpoczniesz sprzedaż online na terenie UE, Rosji i Ukrainy. Wykorzystasz dynamicznie rosnący rynek e-commerce. Zyskasz doświadczenia międzynarodowe i nowe kanały sprzedaży z dostępem do około 500 mln Klientów

Twoje produkty będziemy sprzedawać na 17 rynkach europejskich: Anglii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Irlandii, Holandii, Polsce, Czechach, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Słowenii, Węgrzech, Rosji oraz Ukrainie.

Wielka Brytania

Amazon.co.uk

Niemcy

Amazon.de

Włochy

Ebay.it

Francja

Ebay.fr

cdiscount.com

Hiszpania

Ebay.es

Holandia

Ebay.nl

Czechy

Alza.cz

Aukro.cz

Węgry

Mall.hu

Emag.hu

Rumunia

Emag.ro

Okazii.ro

Bułgaria

Emag.bg

Słowenia

Słowacja

Rosja

Ozon.ru

Ukraina

Prom.ua

Rozetka.ua

Irlandia

Amazon

Ebay

Austria

Amazon

Ebay

Polska

Allegro.pl

Ceneo.pl

Emag.pl

Mall.pl

Erli.pl

Arena.pl

Empik.pl

Morele.net

Shumee.pl

Amazon.pl

Dołącz do europejskiego rynku e-commerce i zacznij więcej zarabiać